9 листопада – учні початкової школи провели змагання, приурочене до Дня української мови та писемності. Діти взяли активну участь у різноманітних конкурсах, а саме: «Прямо чи влучно», конкурс на знання фразеологізмів, «Хто кого перескоромовить», «Перекладач» «Редактор» та на знання прислів’їв. Переможці були нагороджені грамотами та медалями «Кращий знавець української мови». В кожному класі пройшли тематичні виховні години.
![](/septem/oct/izobrazhenie_viber_2021-11-09_10-51-37-060.jpg)
|