Субота, 20.10.2018, 15:30
Сайт Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Лозівської районної ради Харківської області
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення вихованців

За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів школа посіла VI місце в рейтингу серед інших шкіл району, що на одну позицію вище минулорічних показників. Учні здобули 6 призових місць ( І місце – 1, ІІ місце – 3, ІІІ місце – 2) із 3-х навчальних предметів.

Кожного року учні школи беруть участь в Міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних конкурсах з предметів «Колосок» (22 учні), «Геліантус» (11), «Кенгуру» (11), «Кришталева сова» (11), «Лелека» (21), «Соняшник» (19), «Санфлауер» (10) і отримують гарні результати. Позитивним є те, що з кожним роком все більше учнів початкової школи беруть участь в конкурсах. Так участь початківців в конкурсах «Колосок» та «Соняшник» склала 38% від загальної кількості учнів.

Учні школи стали учасниками мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Григоровича Шевченка. Брали участь у І Всеукраїнській онлайн-олімпіаді «На Урок» з української мови та літератури (2 переможця отримали Диплом ІІІ ступеня Помогайко Ілона та Огієнко Артем (5 клас). Учениця 11 класу Сиротіна Юлія посіла ІІ місце у районному конкурсі араторського мистецтва та І місце у номінації «Поезія» в районному конкурсі серед творчої молоді, присвяченому 88-й річниці від дня народження Ліни Костенко (уч. Дейнеко О.І.). Учениця 8 класу Безверхня Яна взяла участь У Всеукраїнському конкурсі авторських віршів «Золоте перо – 2018» (уч. Дьоміна Л.Ю.).

Пріоритетним напрямком у навчально-виховному процесі є розвиток природничих, екологічних компететностей учнів, який охоплює участь в дослідницькій роботі, секції МАН, захисті екопроектів, олімпіад. Робота проводиться під керівництвом учителя біології, хімії Орлової І.М. Результатом є:

1. Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології ІІ етап:

  • Смірнов Ю. (9 клас) – ІІ місце
  • Мамай Р. (10 клас) – ІІ місце
  • Сиротіна Ю. (11 клас) – ІІІ місце

2. Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології :

Сиротіна Ю.М. (11 клас)

  • ІІ етап - І місце «Екологічні особливості амброзії полинолистої як алергенної рослини»
  • ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології – ІІІ місце.

3. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2017 /2018

  • Смірнов Юрій (9 клас) – «Вплив метеорологічних умов на якість та лежкість груш» - І місце (районний етап), учасник обласного туру.

Протягом 2017/2018 навчального року учні закладу взяли активну участь у районних заходах (конкурсах, змаганнях, акціях):

  • Районна акція «Голуб миру» з нагоди Міжнародного дня миру робота «Провісники Миру» (Колективна робота учнів 6 класу);
  • Районна виставка фоторобіт «Моя Україна» (Байдакова Анна, учениця 11 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель трудового навчання);
  • Районний конкурс ораторської майстерності (Сиротіна Юлія, учениця 11 класу (ІІ місце); керівник: Дейнеко О.І., вчитель української мови та літератури);
  • Районний спортивно-масовий захід «Від козацтва і до нині лине слава України», присвяченому Дню козацтва і Дню захисника України (команда «Нащадки козаків» (ІІ місце), керівник: Крайник С.Л., вчитель предмету «Захист Вітчизни»);
  • Районний етап обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» (Байдакова Анна, учениця 11 класу, (колаж, І місце) керівник: Кочергіна О.А., вчитель трудового навчання; Мамай Римма, учениця 10 класу, (реферат, І місце) керівник: Лазаренко С.М., вчитель основ здоров’я);
  • Районна виставка «Щедрість рідної землі»;
  • Районна виставка «Зимовий вернісаж» (Гудь Віра, учениця 9 класу, керівник: Кочергіна О.А., вчитель трудового навчання);
  • Районний конкурс на кращу ялинкову прикрасу «Ялинкова прикраса-2017», (Кладченко Ольга, учениця 9 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель трудового навчання);
  • Районний етап обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка», (Гудь Віра, Сидорчук Євгеній – учні 9 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель трудового навчання);
  • Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» (Кладченко Ольга, учениця 9 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель трудового навчання);
  • Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (агітбригада «Свіжий вітер», І місце);
  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (агітбригада «Свіжий вітер», перемога у номінації «За краще хореографічне рішення теми конкурсу»);
  • Районний етап обласної виставки-конкурсу «Барви Слобожанщини», робота «Прадавній оберіг» (Цяцька Дар’я, учениця 5 класу);
  • Районний етап обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка», робота «Великодній кошик» (Фоміна Дар’я, учениця 5 класу);
  • Районний етап обласної виставки-акції «SOS вернісаж, або друге життя сміття», роботи «Весняне панно», «Органайзер для швейних інструментів» (Гудь Віра, Кладченко Ольга – учениці 9 класу);
  • Обласна науково-практична конференція «Валеологічна культура – вибір ХХІ століття» (Мамай Римма, учениця 10 класу, диплом ІІІ ступеня);
  • Районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (Мамай Римма – учениця 10 класу; керівник: Орлова І.М., вчитель біології);
  • Районний конкурс учнівської молоді «Лідер року» (ІІ місце, Кладченко Ольга учениця 9 класу);
  • Районний етап військово-патріотичної гри «Джура» (команда «Нащадки козаків», керівник: Крайник С.Л.);
  • Районний етап обласної акції «Слобожанські дзвони Перемоги», напрям «Герої не вмирають» (І місце, Байдакова Анна, учениця 11 класу, керівник: Крайник С.Л.);
  • Районний етап конкурсу «Найкращий читач України – 2018» (І місце, Кладченко Оксана, учениця 6 класу, керівник: Зозуля О.С., завідувач Катеринівською сільською бібліотекою);
  • Районний конкурс учнівської творчості, присвячений 88-річчю Ліни Костенко «Віддай людині крихітку себе, за це душа поповнюється світлом» (І місце у номінації «Поезія», Сиротіна Юлія, учениця 11 класу, керівник: Дейнеко О.І.);
  • Першість району з футболу (керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);
  • Першість району з настільного тенісу (керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);
  • Першість району з бадмінтону(керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);
  • Першість району з баскетболу серед дівчат І місце (керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);
  • Першість району з баскетболу серед хлопців ІІІ місце (керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);
  • Першість району з волейболу (керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури).

Погода
Форма входу

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Управління освіти,молоді та спорту Лозівської РДА

Комунальний вищий навчальний заклад «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Харківська обласна державна адміністрація

Харківська обласна рада

Лозівська районна державна адміністрація

Лозівська районна рада
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz