Неділя, 08.12.2019, 16:26
Сайт Комунального закладу "Катеринівський ліцей"
Лозівської міської ради Харківської області

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація

про Комунальний заклад "Катеринівський ліцей"
 
 

Рік заснування 1896

Директор ліцею Шукалюков Юрій Львович, освіта вища, за фахом вчитель географії, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1999 року.

Контингент учнів У ліцеї навчається 145 учня, з них учнів 1-4 класів – 54 учня, 5-9 класів – 79 учнів, 10-11 класів – 12 учнів.

Випускників 9 класу - 10 учнів.

Випускників 11 класу – 5 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю ___-__ учнів, срібною ___- учнів. Приймали участь у ЗНО 4 учня 11 класу.

Мова навчання Українська

Профільне навчання Навчально-виховний процес здійснюється за вивченням профільних предметів біологія і екологія у 10 класі (7 учнів) та 11класі (5 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, з них 18 чол. мають вищу освіту, 2 чол. – середню спеціальну.

- Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 чол.,

- І кваліфікаційну категорію – 4 чол.,

- ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол.,

категорію „спеціаліст” – 10 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (54 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (22 учня). За рахунок батьківської плати харчується 30 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією вектора уваги «Організація навчально-виховного процесу на засадах діяльнісного підходу та принципів педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції нової української школи». 

На обласному фестивалі «Добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» дипломи ІІІ ступеню отримали: Орлова І.М. у номінації «Біологія і екологія» та Ковальова О.М. у номінації «Трудове навчання».

Гурткова робота

В ліцеї працює гурток ЛМСЮН. Працюють 2 секції дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія».

Підвіз учнів та вчителів

До ліцею потребують підвозу 44 учнів з сіл Світловщина, Михайлівка, Долгове, Братолюбівка. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 16 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (11ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує –14564 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні ліцею приймають участь у ІІ етапі олімпіад з навчальних предметів, виборюють призові місця.

У минулому році учениця 11 класу виборола ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Учень 10 класу посів ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Учні ліцею взяли активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських предметних конкурсах:

- Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок» («Золотий колосок» отримала учениця 6 класу Боєва Яна, «Срібні колоски» у номінації «Життя лісу» отримали учениця 8 класу Коломієць Анастасія та учень 10 класу  Смірнов Юрій; у номінації «Чудесна сімка» - Коломієць Анастасія і учень 5 класу Мілюков Сергій; сертифікати за

участь отримали учениця 8 класу Колісник Ельвіра, учениця 9 класу Гретченко Софія, учениця 10 класу Кладченко Ольга);

- X Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник-2019» (Диплом ІІ ступеня регіонального рівня отримала Сибокобильська Єлизавета, учениця 5 класу, дипломами ІІІ ступеня регіонального рівня нагороджені учасники: Лукеріна Каріна, Колісник Анна та Хома Євгеній - учні 5 класу. Сертифікатами учасника нагороджені учні 5 класу: Єрмакова Марина, Гетьман Анастасія; учні 6 класу: Семененко Анатолій, Помогайко Ілона та Боєва Яна; учні 7 класу: Кладченко Оксана, Мирошниенко Богдан, Кущинський Максим та Бовдуй Анна та учениця 8 класу - Коломієць Анастасія. Всього брало участь у конкурсі 15 учнів);

- Міжнародна природознавча гра «Геліантус» (Диплом ІІ ступеню отримали учениці 5 класу Ікрамова Надія та учениця 6 класу Журавель Діана. Грамоти з фізики отримали учениці 6 класу Помогайко Ілона та Фоміна Дар'я. Грамоту з географії отримав учень 10 класу Смірнов Юрій. У грі взяли участь 22 учні ліцею);

- Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека– 2019» («Золотий лелека»- Сивокобильська Єлизавета (6 кл), Ронін Вадим (7 кл); «Срібний лелека»- Ікрамова Надія (5 кл), Бузалова Вероніка (5 кл); «Бронзовий лелека»- Білай Катерина(5 кл), Кущинський Максим (7 кл),Коломієць Анастасія (8 кл).Учасник- Голобородько Таїсія (6 кл), Фоміна Дар`я (6 кл), Кладченко Оксана (7 кл), Присталенко Микита (7 кл), Дударєв Богдан (8 кл). До участі в конкурсі були залученні 12 учнів ліцею).

Протягом 2018/2019 навчального року учні закладу взяли активну участь у таких заходах:

- Районний конкурс ораторської майстерності (Самойлов Серафим, учень 10 класу; керівник: Дейнеко О.І., вчитель української мови та літератури);

- Районний спортивно-масовий захід «Від козацтва і до нині лине слава України», присвяченому Дню козацтва і Дню захисника України (команда «Нащадки козаків» (ІІ місце), керівник: Крайник С.Л., вчитель предмету «Захист Вітчизни»);

- Районний етап обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» (Мамай Римма, учениця 11 класу, (колаж, І місце), Кладченко Ольга, учениця 10 класу, (виріб), керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Районна новорічно-різдвяна виставка букетів «Зимовий вернісаж» (Коваль Іванна, учениця 8 класу, керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Районний конкурс на кращу ялинкову прикрасу «Новорічна іграшка», (Бузалова Вероніка, Ікрамова Надія, учениці 5 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Районний етап обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка» (Кладченко Ольга, учениця 10 класу;  керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» (Кладченко Ольга, учениця 10 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Виставка дитячих творчих робіт «Мій біль – Афганістан» (Фоміна Дар’я, учениця 6 класу, Бузалова Богдана, учениця 8 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (Мамай Римма, учениця 11 класу; керівник: Орлова І.М., вчитель біології);

- Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» (Берко Єлизавета, учениця 11 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Міський етап конкурсу писанкарства «Українська великодня писанка» (Бузалова Богдана, учениця 8 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Міський етап виставки-акції «SOS вернісаж, або друге життя сміття» (Бовдуй Анна, учениця 7 класу; керівник: Кочергіна О.А., вчитель образотворчого мистецтва);

- Міський етап фестивалю дружин юних пожежних (команда «101ЛайфХак», І місце; керівник: Кочергіна О.А., педагог-організатор);

- Зональний етап фестивалю дружин юних пожежних (команда «101ЛайфХак», ІІ місце; керівник: Кочергіна О.А., педагог-організатор);

- Обласний конкурс-виставка декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки» (дипломом І ступеня і медаль Лестенькова Олександра, учениця 5 класу, дипломами ІІІ ступеня і медалями Бедашев Віталій та Щербак Богдан, учні 4 класу);

- Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії та боротьби» (Мамай Римма, учениця 11 класу, І місце, керівник: Крайник С.Л., вчитель історії);

- Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (команда «Нащадки козаків», керівник: Крайник С.Л., вчитель предмету «Захист Вітчизни»);

- Фінальний етап Першості з баскетболу серед команд юнаків (ІІІ місце, керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);

- Фінальний етап Першості з баскетболу серед команд дівчат (ІІ місце, керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);

- Фінальний етап Першості з бадмінтону (ІІІ місце, керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури);

- Змагання з легкої атлетики (чотирьохборство) (І місце, керівник: Цяцька І.О., вчитель фізичної культури).


Погода
Форма входу
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Управління освіти,молоді та спорту міста Лозова

Комунальний вищий навчальний заклад «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Харківська обласна державна адміністрація

Харківська обласна рада

Лозівська міська рада
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz