24 лютого в спортивному залі Лозівського автодорожнього технікуму пройшли фінальні районні змагання з баскетболу серед юнаків шкіл Лозівського району. Учні Катеринівської ЗОШ Богаченко
![](/Foto/Sport/P1170761.jpg)
Сергій, Кащей Дмитро, Павлов Денис, Могильченко Данило, Соловйов Артем, Дейсун Дмитро, Овчаренко Сергій, Колісник Денис, Башмаков Олександр прийняли участь в них та вибороли ІІІ місце.
Павлов Денис визнаний кращим гравцем команди. Вітаємо хлопців і бажаємо нових спортивних досягнень!
![](/Foto/Sport/16.02.24.jpg) ![](/Foto/Sport/16pavlov_d..jpg) |