6 грудня у 2 класі відбулася конкурсна програма до Дня Збройних сил України. На святі були присутні і батьки учнів класу. Винуватці свята – майбутні захисники нашої країни поділились на команди «Козаків» і «Лицарів». Учасники команд продемонстрували свою сміливість, винахідливість, спритність, уміння виходити з будь-якої ситуації, підставляли де треба своє дружнє плече. Переможцям були вручені спеціальні «Призи глядацьких симпатій».
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1PO4G7CESrtJ_ykAXmClYDJpqwWBohhIM ) |