![](/Foto/Liniyku/IMG_20190902_094444.jpg) 2 вересня для маленьких першокласників був проведений квест "Країна дитячих мрій", діти подорожували шкільним містечком, разом з цим знайомилися з приміщеннями, де будуть вчитися, займатися спортом, поповнювати свій запас енергії, відпочивати та демонструвати свої таланти. На цих зупинках їх зустрічали старшокласники у яскравих костюмах різних казкових героїв, де пропонували їм цікаві завдання. По закінченню проходження квесту, юні першокласники були нагороджені невеличкими сюрпризами.
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=19CX3UmVzAv-KrsuppQDEaLcJ4bcpQ7Au ) |