З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, географії, культури України та традицій рідного краю, зміцнення їхнього почуття національної гордості й гідності, виховання патріотизму перший урок у 5 класі пройшов за темою «Моя найкраща в світі сторона» під гаслом «Виростай, дитино, й пам’ятай Батьківщина – то найкращий край».
Учні милувалися краєвидами України, її здобутками, величною історією, переглядаючи відеоролик "Одна хвилина про Україну". Далі складали пазли державних символів та відгадували народні символи, проходили історичну вікторину.
![](/Foto/Zaxody/P1190756.jpg)
Дивувались українським витворам природи під час відеоролика "Дивовижні витвори природи - наші!", а далі по фотографіям рідного села відгадували, де вони були зняті, яка вулиця чи будівля поруч на фото.
На закінчення говорили про те наскільки талановиті, творчі люди живуть в Україні. Пригадали наших предків, які у свій час створювали обереги власними руками. На згадку про цей день та на успішне навчання учнів 5 класу уже в старшій школі їм було подаровано маленькі обереги, ляльки-мотанки. По закінченню уроку учні на листочках пані Осені написали побажання один одному і нашій неньці-Україні.
![](/Foto/Zaxody/P1190773.jpg) |