З 5 по 9 грудня у школі був проведений Всеукраїнський тиждень права. Протягом тижня працювала виставка літератури правового змісту в шкільній бібліотеці на тему «Держава. Право. Суспільство» для учнів 1-11 класів. Серед учнів 5-11 класів був проведений «Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини». В молодшій школі була представлена «Виставка малюнків «Символи України» та гра-подорож «Україна – єдина країна». Протягом тижня серед учнів 5-11 класів вчителі провели бесіди,години спілкування на теми: «Мої права та обов’язки», «Права дитини», «Я – громадянин і патріот держави». Учні старших класів активно брали участь в тренінгах, правових брейн-рингах та турнірах, де показали свої знання в різних галузях права.
![](/Foto/Zaxody1/20161208_093812.jpg)
![](/Foto/Zaxody1/20161208_105354.jpg) ![](/Foto/Zaxody1/IMG_20161207_133216.jpg) ![](/Foto/Zaxody1/1481192656.jpg) |