16 лютого у районному будинку культури відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» на тему «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів України». Метою конкурсу є підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти.
![](/Foto/ekozaxody/P1170665.jpg)
На конкурсі екологічну діяльність нашої школи представляла агітбригада «Свіжий вітер».
Виступ розпочинався презентацією загону та природоохоронної діяльності, яка ведеться у школі. Далі на усіх присутніх у залі чекав виступ у формі відомої телепередачі «Панянка та селянка». Учасники агітбригада повною мірою розкрили тему конкурсу, розказавши про проблеми ґрунтового покриву та які багаті врожаї земля може приносити, якщо вірно за нею доглядати.![](/Foto/ekozaxody/P1170678.jpg)
За результатами конкурсу агітбригада «Свіжий вітер» Катеринівської школи посіла почесне І місце! Бажаємо успіхів юним природоохоронцям у їх нелегкій справі! |