![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1uZ0tlq5sIUtn26XWaZVH_Mra3TWTO-rA) 20 грудня святкувати Новий рік першими почали учні 1-4 класів, вони як ніхто чекають дива, казки і всіляких розваг, а розваг в цей день було достатньо, адже діти не просто переглядали виставу, але й самі були справжніми артистами на сцені. Вистава, яку підготували для молодших школярів старшокласники була незвичною, адже святкування нібито відбувалося в аеропорту, куди прибували згодом усі казкові гості. Звісно ж довгоочікуваний гість зі своєю онучкою також завітав аби привітати дітей з прийдешніми святами і подарувати усім новорічний настрій.
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1ZyGNr28Gdbr47zss5aRF4_XVVq4XCQTm)
|