3 червня у літній школі відпочинку «Дзвіночок» пройшла спортивно-розважальна гра «Поклик джунглів». Вихованці поділилися на 2 команди: «Хижаки» та «Рослиноїдні». Діти брали участь у спортивних змаганнях та різних інтелектуальних вікторинах. За кожну перемогу у змаганні команда отримувала «банани» та «кісточки». У результаті перемогла дружба, що не могло не порадувати як вихованців, так і вихователів. Цікаво та весело пройшла гра!
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1OpsbT6bRLwlMItYY3wiTeRpvmfRV7oSl ) |