З 15 по 21 листопада 2021 року пройшов ІІ етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму. За даними ООН, щорічно в результаті ДТП гине майже 1,3 млн людей, ще 50 млн людей отримують травми; 50% всіх випадків смертей припадає на пішоходів, мотоциклістів і велосипедистів. В Україні рівень смертності внаслідок ДТП один із найвищих в Європі. Щороку ми втрачаємо на дорогах в середньому 3 тисячі своїх громадян.
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись. Тому традиційно в нашому закладі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. В рамках тижня класними керівниками 1-11 класів були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Учні в цікавій ігровій формі повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільми і визначили порушення як з боку пішоходів, так і з боку водіїв.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулиці, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!
За даними ООН, щорічно в результаті ДТП гине майже 1,3 млн людей, ще 50 млн людей отримують травми; 50% всіх випадків смертей припадає на пішоходів, мотоциклістів і велосипедистів. В Україні рівень смертності внаслідок ДТП один із найвищих в Європі. Щороку ми втрачаємо на дорогах в середньому 3 тисячі своїх громадян.
|