2 вересня у 8 та 9 класах перший урок пройшов у формі тренінгу «Що означає бути лідером?». Шляхом мозкового штурму, діти визначили риси, що притаманні справжньому лідеру. Під час вправи «Зростання лідера», учні за допомогою наочностей (вода-рослина) виявляли фактори, що впливають на формування особистості лідера. У ході виконання тренінгових завдань, діти з азартом приміряли на себе роль лідера колективу. Це заняття виявилося ефективним для даної вікової групи, адже здобуті навики знадобляться у повсякденному спілкуванні класного колективу.
![](/Foto/Liniyku/IMG-dc8c9f2597aa11530a9dd7a57a5ae7fb-V.jpg) |