28 січня у залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації була проведена тренінгова програма «Розвиток лідерських здібностей – запорука у професійному зростанні», яку проводили представники Харківського обласного центру молоді.
![](/Foto/Rayonnikonkurcy/P1170418.jpg) ![](/Foto/Rayonnikonkurcy/P1170428.jpg)
У невимушеній атмосфері учасники тренінгу мали змогу висловити своє бачення портрету сучасного лідера, взяли участь у діловій грі «Шукаю друга», обирали фігуру з якою себе ототожнюють, тим самим виявляли свої нахили у професійній спрямованості. Учасниками від школи на тренінзі були учениці 9 класу Сиротіна Юлія та педагог-організатор Кочергіна Ольга Анатоліївна. |