30 травня вихованці літньої школи відпочинку «Дзвіночок» відвідали швейну фабрику міста Лозова. Під час зустрічі вихованцям провели екскурсію майстернями швейної фабрики. Діти з задоволенням оглядали матеріально-технічну базу та спілкувалися з майстрами. Ознайомилися відвідувачі і з виробами, які виготовляють на фабриці та з задоволенням отримали невеличкі сувеніри.
Також у цей день відбулася екскурсія до скверу Шевченка, що у центрі міста. Вихованці з радістю бавилися на батуті та гойдалках, вдосталь наїлися морозива і сповнені емоцій повернулися до літньої школи відпочинку.
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1p9PvYVA9XPNf_1T23Rdp4UxZ5fGaPduv ) |