![](/Foto/Novyj_rik/2018/P1240157.jpg)
![](/Foto/Novyj_rik/2018/4_novyj_razmer.jpg)
29 грудня, напередодні новорічних та різдвяних свят, наші шкільні Дід Мороз та Снігуронька з найкращими побажаннями завітали до Катеринівського сільського голови Андрія Андрійовича Чабана та його колективу, який завжди допомагає та дбає про школу, дітей. Саме такі побажання звучали для них:
Вас вітаєм з Новим Роком,
Щоб Ви ішли рішучим кроком.
Хай фортуна не минає
У сільраду завітає,
Щоб в сім’ях Ваших складалось гарно,
Щоб у справах Вам везло,
Й до висот Вас підняло! |