6 грудня відбулися шкільні змагання серед учнів 9-10 класів, присвячені Дню Збройних сил України. На початку змагань учні ознайомилися з історією цього дня, переглянувши відеоролик. Підготовлені завдання конкурсної програми сприяли патріотичному вихованню учнівської молоді, спонукали до осмислення себе як частинки великого українського народу, мали на меті розвиток розумових і фізичних здібностей, кмітливості і спритності. Хлопці, крок за кроком виконували поставлені завдання і ще раз доводили, що вони гідні майбутні захисники своєї країни.
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1ol4bLoZDZi3GfElNu6qEWAqr3M2ZpbpS ) |