Хвилюючим та незабутнім для всіх є свято останнього дзвоника, адже це день, коли підбиваються підсумки навчального року і звучать найкращі побажання, для когось про веселий відпочинок, а от для випускників, для яких шкільний дзвоник пролунає востаннє побажання удачі на їх майбутньому шляху. Бо ж усім дуже хочеться, щоб у цей день всі мрії випускників здійснилися і щоб свято останнього дзвоника стало для них незабутнім і дивовижним.![](/Foto/Zaxody/P1180635.jpg)
...
Читати далі »