30 травня перший день у таборі, початок літніх канікул. У цей день вихователі ознайомлювали дітей з правила безпеки у таборі, з пам’ятками для чергових, а ще звісно провели невеличке опитування «Ярмарок ідей та пропозицій». Далі на всіх чекала захоплююча молодіжна тусовка «Ми найкращі!», яка дала можливість вихованцям загонів ще більше згуртуватися у єдиний колектив, проявити лідерські якості та просто порадіти початку яскравого літа. По завершенню дня діти разом з вихователями готували презентацію загонів «У колі друзів здорово!» та номери на відкриття табірної зміни «Олімпу».
![](/Foto/Tabir/P1180732.jpg) ![](/Foto/Tabir/P1180741.jpg) ![](/Foto/Tabir/P1180748.jpg) ![](/Foto/Tabir/P1180760.jpg) |