Середа, 22.05.2024, 09:10
Сайт Комунального закладу "Катеринівський ліцей"
Лозівської міської ради Харківської області

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Категорії розділу
Конспекти уроків [0]
Розробки позакласних виховних заходів [6]
Альбом шкільного життя [28]
Оздоровча кампанія [6]
ЗНО-2022 [0]
На допомогу учневі [0]
Матеріали семінарів, тренінгів [4]
ЗНО-2019 [1]
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Оздоровча кампанія

У категорії матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області повідомляє.

З липня поточного року поступово відновлюють роботу табори для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  підпорядковані Міністерству соціальної політики,  які працюють протягом року.

Основним координатором та реалізатором політики оздоровлення і відпочинку у Харківській області, на сьогодні, є Департамент соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації. До повноважень Департаменту входить визначення потреби в оздоровленні через відповідні органи місцевого самоврядування територіальних громад.

З метою підготовки пропозицій щодо потреби на оздоровлення і відпочинок дітей Лозівської громади та їх направлення до таборів,  батькам (законним представникам) потрібно звернутися до відділу  «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради і надати пакет документів для постановки на облік для отримання путівок на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Право на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів у 2023 році мають:

  • діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї.

 

Оздоровча кампанія | Переглядів: 47 | Додав: Dyrektor | Дата: 13.10.2023 | Коментарі (0)

Наказ управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради від 26.04.2019 р. № 252 «Про організацію літнього відпочинку у 2019 році»

Положення літньої школи відпочинку «Дзвіночок» КЗ «Катеринівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області

Положення літньої профільної школи «Олімп» КЗ «Катеринівський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 06.05.2019 р. № 69 «Про організацію літнього відпочинку учнів у 2019 році» (літня школа відпочинку «Дзвіночок»)

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 06.05.2019 р. № 68 «Про організацію літнього відпочинку учнів у 2019 році» (літня профільна школа «Олімп»)

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 06.05.2019 р. № 70 «Про організацію літньої профільної школи «Олімп» у 2019 році»

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 06.05.2019 р. № 71 «Про організацію літньої школи відпочинку «Дзвіночок» у 2019 році»

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 07.05.2019 р. № 74 «Про призначення працівників, закріплення відповідальних за життя і здоров’я вихованців літньої профільної школи «Олімп»

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 07.05.2019 р. № 75 «Про призначення працівників, закріплення відповідальних за життя і здоров’я вихованців літньої школи відпочинку «Дзвіночок»

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 07.05.2019 р. № 78 «Про затвердження режиму роботи літньої профільної школи «Олімп»на базі КЗ «Катеринівський ліцей»

Наказ КЗ «Катеринівський ліцей» від 07.05.2019 р. № 79 «Про затвердження режиму роботи літньої школи відпочинку «Дзвіночок» на базі КЗ «Катеринівський ліцей»

Зразок заяви на зарахування до літніх шкіл для батьків

Оздоровча кампанія | Переглядів: 461 | Додав: Dyrektor | Дата: 23.06.2017 | Коментарі (0)


Погода
Форма входу
Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України

Державна служба якості освіти України

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

Управління освіти,молоді та спорту міста Лозова

Комунальний вищий навчальний заклад «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Харківська обласна державна адміністрація

Харківська обласна рада

Лозівська міська рада
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz