14 вересня, напередодні знаменної дати в історії Лозівщини, учнівський та педагогічний колективи школи стали учасниками сільського мітингу, присвяченого 75-й річниці з дня визволення Лозівщини від нацистських загарбників. Учні школи, творчі колективи Катеринівського СБК зверталися до всіх присутніх, хто у піснях, хто у віршах пам’ятати тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс у жертву найдорожче – життя. Закликали берегти мир, як найціннішу святиню.
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1_H1t2GKGdy2LbekJw5DAz31VtFD3iDt_ ) |