5 лютого у закладі було відзначено День безпечного Інтернету. Учні 9-10 класів взяли участь у вебінарі, з якого дізналися про кібер-атаки та інтернет-шахрайство, розглянули питання «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Також з метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет учні старших класів долучилися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та в рамках акції переглянули презентацію на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1urRoR1JfBdsgstAvEhDlzeGx8MX58vNZ ) ![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=11MXqRBdeSrrEzPZt4P3Z6u-Hr1GG526M) |