Сьогодні, 16 листопада у початковій ланці ліцею відбулися заходи до Дня толерантності.
У 1 класі пройшов урок доброти. Діти на прикладі життєвих ситуації створювали квітку доброти та толерантності, вчилися бути чуйними та ввічливими. У 2 класі діти виготовили та розмалювали буклет до цього дня. Учні 3 класу подивилися мультфільм та розігрували життєві ситуації. У 4 класі пройшла вікторина та конкурс доброти. Всі учні залишилися задоволеними та будуть толерантними особами.
![](/septem/oct/izobrazhenie_viber_2021-11-16_12-35-43-320.jpg) ![](/septem/oct/izobrazhenie_viber_2021-11-16_12-37-20-633.jpg) |