2 листопада відбулася екскурсія до міста Харків з учнями 5 класу. Школярі побували в Музеї природи Харківського національного університету, де зберігаються зоологічні колекції, які вміщають у себе всі великі систематичні групи тварин світової фауни та геологічні і палеонтологічні зібрання. Також діти відвідали майданчик інтерактивної науки «ЛандауЦентр» – найпопулярніше на сьогодні місце, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя. Неймовірно цікавим для відпочинку та пізнавальної екскурсія став для учнів похід до планетарію, а саме в музей «Космос», де учням було представлено різноманітні космічні артефакти із всього світу.
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1TFuqi1KsH_9uJ2VXMv6AkMANGqU_4jWp ) |