З 09.02.2015 по 13.02.2015 року в Катеринівській школі був проведений тиждень історії та права, де учні 5-11 класів приймали активну участь.
У 5 класі був проведений захід «Знай та поважай права», де учні були ознайомлені з основними правами та обов’язками дитини в сім`ї, школі та в суспільстві.
У 9 класі проведений захід «В гостях у Феміди», де учні були поділені на три групи та в ігровій формі пройшли всі етапи правових завдань.
![](/Foto/Zaxody/DSCN9936.jpg)
З учнями 10 класу була проведена екскурсія до шкільного краєзнавчого музею з метою нагадування учням про трагічні часи с. Катеринівки в роки Великої Вітчизняної війни.
Серед хлопців 7-го класу був проведений конкурс «Козацькому роду-нема переводу». В якому учні змогли продемонструвати свою ерудицію,спритність та знання з історії Українського козацтва.
Також з учнями 8-го класу була здійснена гра-подорож «Колесо історії».Де учні завдяки машині часу змогли переміститися в різні історичні епохи розвитку людства і дізнатися ще більше про них. |