| Головна » 2016 » Січень » 29 » Тренінгове заняття «Пізнай, прийми, теплом душі своєї обійми»
13:38 Тренінгове заняття «Пізнай, прийми, теплом душі своєї обійми» |
29 січня з метою попередження проявів дискримінації та расизму в учнівському середовищі серед учнів – лідерів шкіл району, на базі Катеринівської школи було проведено тренінгове заняття «Пізнай, прийми, теплом душі своєї обійми».
![](/Foto/Rayonnikonkurcy/20160129_112229.jpg) ![](/Foto/Rayonnikonkurcy/20160129_094947.jpg)
|
Переглядів: 426 |
Додав: Dyrektor
| Рейтинг: 5.0/1 |
| |