12 жовтня відбулося районне свято "Від козацтва і донині лине слава України", у якому взяли участь 7 команд із шкіл Лозівського району. Нашу школу представляла команда "Нащадки козаків" у такому складі: капітан - Самойлов Серафим, Сидорчук Євген, Смірнов Юрій, Чуйко Софія, Мамай Римма, Ігнатенко Кирил. Учасники команди змагалися у таких конкурсах: конкурс строю та пісні «Впоряд» (Візитка ), інтелектуальна гра-вікторина «Відун», змагання на спортивній смузі перешкод («купини», «пластуни», «стрибки» і т.д.), фізична підготовка (влучний стрілок у дартц), творчий етап (на вибір: пісня, танок, сценка), плакат або газета на тему «Від козацтва і донині лине слава України».
![](https://drive.google.com/uc?export=download&id=1nRkewznwBdciI3w0JLIYE6hd3stKpmjQ)
За підсумками змагань наша команда посіла почесне ІІ призове місце. Вітаємо учасників команди та бажаємо нових перемог! |